Inteligentní narkoman

Zkrátit pracovní dobu a platy zvednout a je po krizi, prostě méně se bude pracovat a více se bude vydělávat. Mnoho špatných podnikatelů logicky zkrachuje, protože jim vysoce stoupnou náklady na zaměstnance. Jenže zároveň i vznikne mnoho nových podnikatelů kteří využijí to, že inteligentní narkomani mají více času a více peněz, které mohou utratit. Šetřit bude muset začít správně i stát a bude muset logicky propustit mnoho zbytečných zaměstnanců a zrušit zbytečné tunely, kterými ze státní pokladny utíká mnoho peněz.

Podívejte se jaká luxusní auta jezdí po silnicích, díky tomu že mnoho inteligentních narkomanů parazituje na těch, co musí mnoho hodin pracovat za malé mzdy! Musí zde mít mnoho inteligentních narkomanů platy od 50 000 Kč a výše, odpovídá práce této elity tomu, co dostávají za plat?

Inteligentní narkoman není stroj, který je možné zapnout a on pracuje neustále bez zastavení, dokud se neporouchá, zaměstnanec je inteligentní narkoman, a tak potřebuje odpočinek od práce, moc nad inteligentními narkomany je silná droga a ti co zde mají moc nad inteligentními narkomany způsobili krizi tím, že inteligentním narkomanům dali za práci málo peněz a nutili je dlouho pracovat.

Proč by zaměstnanec nemohl pracovat každý den jenom 3 hodiny a potom by na jeho místo nastoupil druhý zaměstnanec a po něm třetí zaměstnanec. Nebyla by zde volná sobota a neděle, ani svátky, kdy se nepracuje, pracovalo by se každý den v roce tedy 365 dní, ale jenom 3 hodiny, týdně by se tedy odpracovalo 21 hodin a nebyli by zde problémy s tím, že je zde přestávka na jídlo.

Je mnoho prací, kde je zbytečné, aby zde byl zaměstnanec 8 hodin a většinu pracovní doby nebyl vytížený! Prezident republiky nebo generální ředitel není celou pracovní dobu optimálně využitý, takto práci zvládne za 3 hodiny a potom bude mít zbytek dne volno, v současnosti u bezpečnostních agentur dochází často bohužel k tomu, že je zaměstnanec běžně na pracovišti nepřetržitě 24 hodin, jaká je potom asi kvalita práce u takového zaměstnance?