Instantní smíšená globální politika a ekonomika

Koupil jsem si instantní smíšené kafe, a na obalu nebylo uvedeno z čeho je to kafe namícháno, a v jakém poměru je to namícháno, to mě vedlo k zamyšlení nad politikou a ekonomikou, zde taky není nikde uvedeno z čeho se naše politika a ekonomika namíchala? U mnoha nápojů a potravin se setkáváme s tím, že je výrobní postup přísně tajný, aby se tak eliminovala konkurence, vše co je zdrojem moci a bohatství, to je zahaleno tajemstvím, protože je zde strach z konkurence.

Pokud utajujeme to jak se mnohé vyrábí tak utajujeme logicky i to jak myslíme a co konáme, následkem je egoistické pokrytectví, kdy čerti z dálky vypadají jako andělé. Podívejme se na politická a ekonomická svatá pravidla, podle kterých žijeme v konzumní kultuře, z čeho jsou tato svatá pravidla namíchána, to dneska nikdo už neví, protože je to výrobní tajemství politiků a ekonomů v každém egoistickém národě.

Vše co končí na ismus (monopolismus, dogmatismus, centralismus, feudalismus, kapitalismus, socialismus, komunismus, nacismus, hinduismus, islamismus, buddhismus, egoismus, extremismus, vandalismus, globalismus) to vše jsou jenom namíchané politiky a ekonomiky, pomocí kterých ti co jsou nahoře, manipulují s těmi co jsou dole. Podívejme se na globální statistiky, zde můžeme zjistit objektivní pravdu o konzumním světě ve kterém žijeme.

Zaměřte se na; to kolik mají dělníci v bance uloženo peněz, sebevraždy, bydlení, školství, zdravotnictví, psychiku, kriminalitu, drogy, dlouhověkost, atd. je to takový hloubkový sken každé národní politiky a ekonomiky, slova politiků a ekonomů v televizi nám mohou lhát, ale objektivní statisticky nemohou lhát, a řeknou nám to, jakou máme naději na to, že nám bude v budoucnosti líp, díky těm co nám zde namíchali politiku a ekonomiku.

Díky za vaše ohodnocení
[Celkem: 2    Průměr: 3/5]