Rubriky
Budoucnost

Informační parazitismus

Obsah není dostupný.
Prosím povolte cookies kliknutím na Souhlasím v zobrazeném okně

Média hlásají jak se máme dobře a dělají z nás hlupáky, statistika ale jasně odhaluje, že dobře je má na světě jenom malé množství lidí co žije tam, kde ekonomika prosperuje. Ekonomika je o tom, mít hodnotné informace, díky kterým nebudeme chybovat, reklama a ideologický dogmatismus není správným řešením, jak mít hodnotné informace.

Současný informační systém je centralizovaný, ti co jsou v centru mají informace a mohou informace i poskytovat levně a rychle těm co nejsou v centru, jde o informační parazitismus. Optimálním řešením je dát všem lidem do hlavy čipy a čipy odříznout mozky od reality, vše bude globálně mít pod kontrolou GVKB umělá inteligence, ze všech lidí se tak stanou loutky na dálkové ovládání, nebude zde už rozdělení na ty co jsou nahoře a ty co jsou dole.

Takto už nebudeme potřebovat telefony a počítače, nebudeme ani muset chodit mnoho let do školy, lidi nebudou chybovat a nebudou mít psychické nemoci, nebudeme už potřebovat; politiku, náboženství, filosofii, módu, pohádky, reklamu, atd. Bude to veliký krok pro lidstvo z temného období ve kterém zde nebyla pravda a láska do období pravdy a lásky.

Skončí doba ve které lidi brali antikoncepci, protože jejich život neměl koncepci, v nové době, stvoříme v laboratoři geneticky zcela nového člověka, a budeme jej vyrábět v továrně ve velkém, levně a rychle, skončí problém s psychicky vadnými lidmi, které jsme museli zavírat do vězení nebo do psychiatrické nemocnice.