Informace za peníze

Obsah není dostupný.
Prosím povolte cookies kliknutím na Souhlasím v zobrazeném okně

S příchodem moderní techniky a vědy bylo možné získávat informace zadarmo z mnoha zdrojů, to vedlo logicky k tomu, že zde už nebyl zájem vytvářet hodnotné informace levně nebo zadarmo jako pitomec. Podívejme se na veřejné anonymní fórum, kde anonymní návštěvníci a moderátoři vytvářejí ubohé informace zadarmo, logicky o takové psychické sračky vyhledávače nestojí, a tak i přes vysokou návštěvnost zde není žádná popularita.

Kvantita je zadarmo a kvalita není zadarmo o tom to zde bylo, a ještě dlouho bude. Dobrý obchod je výhodný pro obě strany, jakmile je obchod výhodný jenom pro jednu stranu tak je to špatný obchod, každé parazitování je zde dočasně protože nemoc a parazitování nikdo dlouho neutají! 

Zadarmo ani kuře nehrabe, kde se vlastně vzala naše dobrota k tomu, co si naši dobrotu nezaslouží? Proč jsme dobří k příživníkům, co na nás parazitují? Vše o našem pokrytectví, kdy si zde čerti hrají na anděly, z dálky tak čerti vypadají jako andělé, následkem je logicky; revoluce, válka, totalita, cenzura, krize, pandemie atd. jděte s tím vaším mediánním populismem do prdele! 

Chceš se dívat na film v televizi tak počítej s pitomu reklamou která tě nasere, chceš si číst něco zajímavého na internetu, tak zase počítej s reklamou, nebo s tím že je obsah přístupný jenom pro předplatitele, peníze čurákům a píčám nesmrdí, o tom je konzumní očistec, ve kterém ti, co jsou nahoře z vysoka serou na ty, co jsou dole. Když jeden způsob parazitování už nefunguje, tak si paraziti hledají nový způsob parazitování, dobrota je přeci žebrota.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *