Informace jsou klíč, který vám otevře zavřené dveře, a tím jste zde úspěšní

Obsah není dostupný.
Prosím povolte cookies kliknutím na Souhlasím v zobrazeném okně

Globální digitální ekonomika, eliminuje zaostalé dogmatické ideologie. Vše je jako ve škole, složíte zkoušky a postoupíte do dalšího ročníku, nebo školu s diplomem ukončíte, a přejdete do praxe, když je žák vyučen, může se stát z něj učitel, zkušený tak pomáhá nezkušeným, o tom je naše konzumní civilizace.

Dokud zde nebyla digitalizace, tak byla ekonomika založená na dogmatické ekonomické ideologii, a malá elita v centru rozhodovala o pracujících bez pracujících, z pracujících se tak stal pokusný levný materiál, na kterém dělala pyšná elita ekonomické pokusy.

Digitalizace přinesla pracujícím více svobody, a tím elita začala ztrácet svoje výhody a jistoty. Základním pravidlem ekonomiky je to, že bez informací ekonomika nefunguje, ten, kdo nemá informace, chybuje a tím ekonomiku poškozuje. Třeba nemáte informace, a tak jdete k soudu, a přitom bylo soudní jednání odloženo, z nějakého důvodu a vy jste naštvaní. Proč zkrachovalo socialistické RVHP?

Příčinou byl problém s informacemi, informace jsou krví ekonomiky, bez informací ekonomika onemocní a zanikne. Podívejme se na úspěšné formy života, za jejich úspěchem jsou informace, díky kterým našli způsob, jak zde uspět, informace jsou jako klíč, který vám otevře zavřené dveře, a tím jste zde úspěšní.

Podívejme se na lidi, co žijí v místech, kde rostou banány, tito lidé nemají hodnotné informace, a tak jsou zaostalí, vše je dneska v rychlém pohybu, a tak potřebujeme levné a rychlé informace, jenom tak zde budeme úspěšní. Většina informací je centralizovaných, a tyto informace jsou často dezinformacemi, jádrem všech problémů je lakomost.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *