Inflace je jako oheň

Oheň může sloužit ale i ničit hodnoty, tak jako je těžké mít oheň pod kontrolou tak je i těžké mít pod kontrolou inflaci, jakmile zde není profesionální kontrola inflace tak následkem jsou veliké škody a najednou nikdo za nic nemůže! 
 
Problémem je nezažranost mocných a bohatých parazitů, je to jako s daněmi a clem které stát vybere, paraziti si našli dokonalé metody jak na státu legálně parazitovat a je jim jedno to, že se stát zhroutí, oni si počkají na to, až se stát zase uzdraví. 
 
Fungující ekonomika a politika je o tom jak eliminovat nenažrané parazity, všude kde je bída a nezaměstnanost tam za to můžou mocní a bohatí paraziti, nadbytek je založen na nedostatku. Inflace není ale jenom u peněz, inflace je i u ceny lidské práce.
 
Snaha zaplatit za práci co nejméně stvořila otroctví, jenže s otroky bylo mnoho problémů, a tak bylo otroctví nahrazeno; feudalismem, kapitalismem, socialismem, atd. změnil se povrch, ale pod povrchem je pořád rozdělení lidí na ty co jsou nahoře v ráji, a ty co jsou dole v očistci. 
 
Tak jako jedinec mnoho ovlivňován lidmi ve svém okolí, tak je i stát ovlivňován státy ve svém okolí. Současnost je o; rychle, levně, moderně, to jsou největší priority, kolem kterých se vše točí, každý životní úspěch je obrazně jako horská dráha, pomalu stoupáš nahoru a rychle padáš dolů.
Díky za vaše ohodnocení
[Celkem: 0    Průměr: 0/5]
Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.