Imunita je lepší než očkování

To že je někdo očkovaný mu nepomůže ale pokud má díky zdravému stylu života silnou imunitu tak se nemusí bát pandemie, přitom to není drahé stačí jenom jíst syrovou zeleninu jako je; mrkev, cibule, česnek, celer, jablka, kysané zelí, ananas atd. jakmile je něco uvařené tak to už nemá látky co posilují imunitu, nejlepší je syrová umletá cibule smíchaná s medem. Dobré je taky hodit do mixéru cibuli a lžičku cukru a máte výborný a levný lék na pandemii. 

Největším problémem naší společnosti je selhání kontroly kvality, bez kvality je společnost jako dům bez základů, kvalita to jsou základy, díky kterým dům nespadne, podívejme se na virtuální svět v televizi a na internetu z pohledu kvality, kvalita je zde vzácnou výjimkou, a proto máme blbou náladu. Přej a bude ti přáno, dej a bude ti dáno, staráme se o cizí, a tak přicházíme o to co je naše, komu není rady tomu není ani pomoci!

Války a pandemie v nahotě odhalují selhání konzumní společnosti založené na tom, že se z lidí udělali roboti na dálkové ovládání a následkem jsou krize! Na práci stroje na řízení programy o tom je naše budoucnost, minulost už nezměníme a o budoucnosti nic nevíme, v současnosti svými rozhodnutími budoucnost vytváříme.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *