Iluze vypadají z dálky reálně

Je zde mnohé, co nechápeme, nebo si naivně myslíme že tomu rozumíme, velmi dlouho jsme si mysleli to že; existuje bůh, po smrti je ráj a peklo, že je země placatá a slunce obíhá okolo země atd. Teprve po velmi dlouhé evoluční době dochází k tomu, že se o něčem dozvíme objektivní pravdu, knihy a filmy přišli s otázkou je to co vnímáme skutečnou realitou, nebo je to jenom dočasná iluze? Iluze vypadají z dálky reálně, z dálky je vše skutečnou realitou a z blízka je vše dočasnou iluzí!

Vše funguje systémově tak, že veliké násilně ovládá malé, tak to funguje hmotně a programově v nás a celém vesmíru. Malému je bohem veliké, malému ekosystému na naší planetě je bohem veliký vesmír, člověku je bohem stát nebo veliká organizace atd. Veliká energie dokáže eliminovat vše co zde vypadá reálně, nedostatek energie způsobí to, že se živé promění na mrtvé.

Kámen nebo kov nemá k dispozici energii, a tak je mrtvý, pokud společnost nemá veliké zisky z profesionální práce, tak je ta společnost ekonomicky mrtvá! Vše, co pomocí našich smyslů mozek vnímá to jsou jenom příběhy, vše zde má svůj příběh, neustále vznikají nové příběhy a staré příběhy zanikají, každý příběh to je naprogramovaný dočasný proces, evoluce je zde programátorem všech příběhů.

Pokud je někde zaostalost a tím i bída tak příčinou jsou staré příběhy které jsou populární, komu není rady tomu není ani pomoci. Otrokáři se snaží pomocí propagandy a cenzury násilím udělat z lidí otroky co věří na staré příběhy, potřebujeme nahradit otrokáře co s námi egoisticky mnoho tisíciletí manipulují za umělou globální inteligenci napojenou pomocí čipů na naše myšlení, pro nikoho nebudou výjimky a imunita, tím skončí staré příběhy, ve kterých je osudem člověka zaostalost a bída, přijdou nové příběhy, ve kterých už nebude zaostalost a bída, takto zvítězí pravda a láska nad lží a nenávistí na věčné GVKB časy.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *