Idiote, sundej si růžové brýle

Vymývání mozků dezinformacemi nabírá globálně veliké obrátky, díky digitální vyspělosti konzumní civilizace, vyrobit a nastavit, o tom je globální vědecká a průmyslová produkce idiotů, co nosí růžové brýle, a věří mocným a bohatým idiotům, že bude zítra lépe a že bez práce zde budou koláče.
Idioti si neuvědomují to, že nezaměstnanost a bída bude neustále globálně narůstat, díky automatizaci a optimalizaci, nejsou globálně taková pracovní místa, která se nemusí bát toho, že za krátkou dobu evolučně zaniknou, díky robotům a umělé inteligenci. Stoupající cena zlata a pozemků, jasně ukazuje narůstající existenční nejistotu.
Politici slibují před volbami ekonomické zázraky, ale zapomínají už svoje sliby splnit, vše je zde jenom o bezcharakterním kariérismu, kde mocní idioti mají jisté výhody a jistoty. Idioti jsou ekonomicky a politicky negramotní, a nechápou jak ekonomika a politika skutečně zde funguje.
Vše funguje na principu centralismu, už mnoho tisíciletí, v centru je ráj, a daleko od centra je očistec, logicky je zde snaha se dostat do centra, jenže zde narazíte na; ligy, kasty, třídy, kategorie, zamčené dveře, podrazy, hranice, pevnosti, problémy, rasy, škodolibost, parazitování, zákony, normy, předpisy, morálku, výjimky, atd. to co je hodnotné, to je třeba i chránit a o tom je centralismus.
Největší lež je, že ten kdo se dlouho poctivě snaží, že zde bude jistě bohatý a mocný, berme to obrazně jako ve sportu, k čemu je vám dlouhodobá usilovná snaha, když je ten druhý idiot silnější a chytřejší, vaše porážka je zde jistá. Většině idiotů to nakonec dojde, že nemají šanci na to se mít zde lépe a tak unikají do konzumace náhražek jakými je; politika, náboženství, reklama, umění, televize, internet, drogy, sex, jídlo, sociální sítě, atd.
Díky za vaše ohodnocení
[Celkem: 0    Průměr: 0/5]

Tento web používá Akismet na redukci spamu