Ideologie je třeba zakázat, protože škodí ekonomice

Žijeme ve světě propagandy a cenzury od narození do smrti, všemocná ideologie o nás bez nás rozhoduje. Každá mocná ideologie to je teorie, která v praxi nefunguje, za mnoho století zde bylo mnoho druhů svaté teorie, která v praxi nikdy nikde optimálně nefungovala a my pořád dokola opakujeme stejné chyby jako pitomci. Pokud se někdo odváží kritizovat mocné ideologie tak je zavřen do vězení nebo je zavražděn, co je dovoleno mocným to je zakázáno bezmocným.

Začíná to pohádkami a končí to reklamou na léky, nejprve jsme otrávili vzduch a teď jej musíme dýchat, potom jsme otrávili potraviny a teď je musíme jíst, pomocí ideologie jsme otrávili naše vztahy a teď v těchto vztazích musíme žít, vládnou nám hadi v oblecích! Ze všech stran na nás působí reklama a propaganda, cenzura eliminuje vše, co elitě nevyhovuje.

Už zbývá jenom dát lidem do hlavy napojení na umělou globální inteligenci a odříznout myšlení od reality a místo reality zde bude virtuální realita ve které se bude moci každý seberealizovat, ve skutečné realitě bude ale každý jenom otrokem s nulovou hodnotou a pokles výkonu bude znamenat eliminování v krematoriu. Jakýkoli odpor bude marný, zájem evoluce je nad zájmem člověka.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *