Ideologie a realita je jako párek v rohlíku

Ideologie to je párek a rohlík to je realita, jde zde o rychlé občerstvení pro pitomce. Moudrý člověk nekonzumuje párky v rohlíku nebo jiné rychlé občerstvení a jí v doma nebo v restauraci, a tak je zdravý. Zapnete televizi a je to samé rychlé psychické občerstvení po kterém máte pitomé sny, protože v televizi jsou samé pitomosti, co vytvářejí pitomci. Z díla spatříme tvůrce, podívejme se na používání frází, jako třeba pravda a láska musí zvítězit nad lží a nenávistí.

Fráze to je psychické rychlé občerstvení, nejvíce se používají fráze k vymývání mozků pomocí; náboženství, politiky, filosofie, umění, propagandy, reklamy atd. nemocný se opírá o hůl a mocný organizátor se opírá o dezinformace, ve jménu dobra je pácháno veškeré zlo, protože vše je o protikladech, mezi kterými je napětí. Všechny války jsou zde ve jménu dobra, a to jistě musí mít nějakou příčinu? To, co je dobré po otrokáře to je zlé pro otroky, otroctví evolučně nezaniklo jenom se přizpůsobilo nové době, a tak se z otrokářů stali milionáři a z otroků se stala dělnická třída.

Příspěvek byl publikován v rubrice Láska se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..