Rubriky
Diktatura

Idealismus je třeba zakázat

Obsah není dostupný.
Prosím povolte cookies kliknutím na Souhlasím v zobrazeném okně

Podívejme se objektivně z nadhledu na idealismus jak vzniknul a jaké napáchal škody, vše začalo tím že dospělí lhali dětem aby mohli s dětmi snadno manipulovat, když děti vyrostli tak začali lidem lhát náčelníci a kouzelníci aby mohli s lidmi snadno manipulovat. Populární se stali zázraky a tak děti a dospělí začali věřit na zázraky, že je zde dokonalý bůh a že po smrti je zde ráj nebo převtělení, často opakované lži se tak stávali svatou pravdou.

Ten kdo drze kritizoval módní dogmata se stával mučedníkem, kritizovat směli jenom ti co byli nahoře, ty co byli dole. Dogmatické centrální totality proměnili lidi na ubohý levný dobytek, co žije v konzumním očistci a má blbou náladu, protože život zde není ideální a to nezmění náhražky jako je; politika, náboženství, reklama, pohádky, pivo, cigarety, atd.

Války v nahotě odhalují to že tento konzumní svět založený na idealismu (feudalismus, kapitalismus, socialismus) není pro lidi ideální, protože ve válce se lidi eliminují jako dobytek po milionech, pomocí bomb nebo plynových komor. Podívejme se na ekonomickou migraci, kdy lidi ze zaostalých kultur, chtějí emigrovat do vyspělých kultur, aby se zde z nich stali nepřizpůsobiví příživníci, co egoisticky parazitují na vyspělé kultuře.

Přiznejme si to že zaměstnavatelé potřebují kvalitní zaměstnance a nestojí o lidi ze zaostalých kultur kde rostou banány, protože to nejsou kvalitní zaměstnanci. Zavedeme proto globálně u všech lidí na světě každoroční GVKB testování kvality u; těla, psychiky, vědomostí, inteligence, moudrosti, přizpůsobivosti, atd. nekvalitní genetický materiál se bude ekologicky recyklovat, nejsou ubožáci tak nejsou s ubožáky problémy, vše zlé je zde po něco dobré, stát už nebude muset platit lidem; důchody, podpory, dávky, příspěvky, atd. kdo nebude pracovat, ten nebude ani jíst.