Hříšníky nemá nikdo rád

Láska je obchod, ve kterém je vše za výhody nebo peníze, život je hra a pravidla určuje situace nebo elita, hříšníky nemá nikdo rád, a proto vzniklo pokrytectví, kdy se hříšníci vydávají za svaté lidi, jenže brzo jsou odhalení ze svého hříšného díla, z díla poznáme kdo je hříšník a kdo není hříšník. Naše hříšnost je zde díky naší inteligenci, naše inteligence porovnává a potom rozhoduje hříšně o tom čemu dáme protekci, a tím jsme v začarovaném hříšném kruhu. 
 
Inteligence dává protekci sebelásce, milovat cizí lidi je chybou z pohledu inteligence, protože dobrota je žebrota. Civilizace je postavená na tom, že je zde mocenská pyramida, a dole jsou hříšníci, aby nahoře mohli být ti, co si hrají na svaté, jako elita, jsi hříšník a tak na lásku zapomeň, protože láska je zde jenom pro elitu, protože elita má moc a výhody. 
 
Kdo chce s parazity v míru žít, ten musí i parazitem být, o tom je tento hříšný konzumní očistec, ve kterém je dobrota jenom žebrota. Naše civilizace je založená na monopolech, největší monopol zde má ten kdo má moc a bohatství, jenže každý monopol je zde dočasně, protože díky malé kvalitě a vysokým cenám, se ekonomika jistě zhroutí. 
 
Mocní slibují zázraky, ale zapomínají svoje sliby splnit, sliby jsou jenom pastí, do které se chytají hlupáci, pokrytectví je jako stín před kterým žádný hříšník neuteče. Pokud dáme hříšníkům do hlavy GVKB čipy, které odříznou inteligenci od reality, tak zmizí ze světa lidská hříšnost, a každý se stane blahoslavený chudý duchem, takto zvítězí svatost nad hříšností, na věčné GVKB časy.
Díky za vaše ohodnocení
[Celkem: 1    Průměr: 5/5]
Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Tento web používá Akismet na redukci spamu