Hříšníkům se odpojí internet

Virtuální vysoká škola, ve virtuální budoucnosti. Nemáte čas a peníze, na studium kvalitní vysoké školy v USA, využijte možnost virtuální vysoké školy, stačí vám jenom notebook připojený k internetu, a můžete levně rychle studovat kdykoli a kdekoli. Po vystudování z vás může být virtuální zaměstnanec, u nějaké nadnárodní USA korporace, fyzickou práci zde bez problémů přeci zvládnou automaty a roboti, nebude už potřeba dojíždět do zaměstnání, a zde se rozčilovat, protože nemáte v zaměstnání optimální podmínky k práci.
Skeptici vám budou tvrdit, že osobní kontakty, nemůže nahradit nějaký virtuální kontrakt, je třeba si uvědomit, že ekonomika je na prvním místě, nejsme tak bohatí, abychom si mohli dovolit osobní kontakty, když je zde díky internetu možnost mít neosobní kontakty, pomocí digitální civilizace. Navíc virtuální zaměstnanci přinesou veliké úspory do ekonomiky, v případě nemoci prezidenta nebo ředitele, nebude už problém jej okamžitě nahradit, jiným virtuálním zaměstnancem.
Virtuálním zaměstnancům se nahrají do počítačů sledovací programy, aby měl zaměstnavatel tyto zaměstnance pod kontrolou, představme si virtuální pohřeb prezidenta, kde jsou na pohřbu virtuální prezidenti a virtuální diváci, je třeba škrtat náklady na kost, jenom tak budeme moci zajistit růst kupní síly u obyvatel.
Vše je zde stejně jenom pokrytecké divadlo a tak proč by toto divadlo nemohlo být celé virtuální a tak bude moci každý existovat ve svojí kleci a roboti nám do klece přinesou jídlo a klec nám uklidí, člověk který od narození do smrti, žije v kleci je zajištěn před tím, že by mu mohl jiný zlý člověk ublížit, pokud někdo začne s násilím nebo válkou, tak půjde jenom o virtuální násilí a virtuální válku, bude to jako ve virtuálních počítačových hrách, kde neustále umíráte, a nic se vám fyzicky neděje.
Veškerou virtuální komunikaci lidí, bude kontrolovat geniální umělá inteligence, jakékoli neslušné slovo, bude okamžitě v reálném čase nahrazeno slušným slovem, a tak místo slova vole, se použije slovo příteli, pokud se budete mračit, tak umělá inteligence váš výraz opraví na úsměv, agresivní hlas, se opraví na hlas plný lásky soucítění. Pokud se pokusí někdo žít jako hříšník, tak jeho jednání okamžitě bude odhaleno, a on bude na nějakou dobu za trest odpojen od virtuálního světa, a bude v kleci sám se svými hříšnými závislostmi, zpytovat svoje černé svědomí.
Díky za vaše ohodnocení
[Celkem: 1    Průměr: 5/5]