Hodnotu má to, co bylo vytvořeno profesionály

Je to pořád stejný příběh o tom, že to, co vytvoří amatéři nemá hodnotu, mnohdy se lze i setkat s tím že si někdo hraje na profesionála, a tak vytváří to co nemá hodnotu. Z díla se pozná tvůrce, slova mohou klamat, ale dílo klamat nemůže! Podívejme se na internet zde je mnoho stránek, které nejsou optimalizované pro telefony a vzhled je chybný.

Komu není rady tomu není pomoci! To, co v minulosti stačilo konzumentům to již dneska konzumentům nestačí, vše je podobné v principech sportu, kde není protekce, a tak úspěch je zde krátkou dobu. Dokonalost se skládá z maličkostí a dosáhnout dokonalosti není maličkost, často zde je dogmatická propaganda, která nás bombarduje zprávami s nulovou hodnotou, jenom proto aby z nás udělala pitomé idioty. 

Obyčejné lidi zajímá jenom to, jak se mít dobře ale o tom je propaganda neinformuje! Máš se zle tak si zapal cigaretu a pij tvrdý alkohol, to že si zničíš zdraví nikoho nezajímá je to tvůj soukromý problém, v moderní civilizaci je naše tělo zatíženo mnoha jedy z ovzduší a v potravinách, stejně tak i naše psychika je zatížená reklamou a propagandou. 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *