Hodnotný obsah dělá návštěvnost stránky

Hodnotu obsahu určují návštěvníci, návštěvník je pánem a majitel stránky nebo blogu je sluhou, přej a bude ti přáno, dej a bude ti dáno. Jednou jsem přišel do veliké knihovny byl jsem tam velmi dlouho a nic jsme si nevypůjčil protože knihy neměli hodnotný obsah. Pokud hlupák píše knihu tak je tato kniha plná hloupostí to je logické, čtenáři hledají knihy, které napsali moudří lidé a tak je v knihách i mnoho moudrosti kterou lidi mohou využít ve svém životě. 
 
Vyhledávače sledují, jak dlouho se návštěvník zdrží na stránce, pokud návštěvník je na stránce jenom krátkou dobu tak vyhledávače stránku považují za chybnou. Počet návštěv stránky není tedy důležitý, důležitá je jenom doba kdy jsou na stránce návštěvníci a jak dlouho tam jsou, internet je velmi konkurenční prostředí, ve kterém to samé nabízí mnoho stejných stránek a blogů, je to, jako ve sportu kde uspěje ten nejlepší. 
 
Pokud nezvládnete napsat hodnotný obsah, tak si budete muset někoho zaplatit, kdo ten hodnotný obsah za vás vytvoří, sami si taky netrháte zuby a jdete k zubaři. Zde je zakopaný pes, lakomí majitelé stránek chtějí ušetřit peníze a tak si nezaplatí za vytvoření hodnotného obsahu, a tím mají trvale malou návštěvnost stránky. 
 
Je to marnost říkat lidem zaplaťte si hodnotný originální obsah, komu není rady tomu není ani pomoci. Mnozí se zabývají jenom hlavní stránkou a zapomínají na to, že hlavní stránku navštíví jenom 1% návštěvníků a 99% návštěvníků navštěvuje vedlejší stránky, a pokud je zde nehodnotný obsah tak okamžitě odcházejí. Z díla poznáme tvůrce, to platí u stránek na 100%.
Díky za vaše ohodnocení
[Celkem: 1    Průměr: 5/5]

Tento web používá Akismet na redukci spamu