Hodnota u všeho je otázkou situace

Obsah není dostupný.
Prosím povolte cookies kliknutím na Souhlasím v zobrazeném okně

Se změnou situace se mění u všeho hodnota, vyhodnotit správně složité situace není jednoduché. Představme si, že nějaká stránka chce ukončit provoz a nabízí svoji doménu k prodeji, co se stane, pokud se nenajde žádný kupec? Když se nenajde kupec ani za malou cenu tak bude doména nakonec nabídnuta zadarmo!

Proč se na doménu, která je stará dvacet let nenašel žádný kupec? Příčinou je většinou název domény, který nikdo nezadává do vyhledávače, jsou prostě názvy, které lidi často zadávají do vyhledávače (GVKB) a jsou názvy (zpovědnice) které lidi u nás nezadávají do vyhledávače nikdy.

Potřebuje se u nás snad někdo vyzpovídat ve zpovědnici, když jsme národem, který díky socialismu už k ničemu víru v boha nepotřebuje a bohem mám je jenom vysoká státní funkce s vysokým platem za málo práce. Proč je u nás tak populární název GVKB, co je to za zkratku? Žijeme ve světě zkratek a některé zkratky jsou populární a jiné nikdo nezná, záleží na tom, jakou mají zkratky reklamu. Vyhledávač Yahoo vám ukáže, co v globálním světě znamenáte. 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *