Hledání čisté pravdy

Obsah není dostupný.
Prosím povolte cookies kliknutím na Souhlasím v zobrazeném okně

Pravda je pravidelnost k subjektu nebo objektu, tato pravidelnost je věčná nebo dočasná. Hledání čisté pravdy je obtížné, protože je zde mnohé, co se snaží pravdu znečistit. Mám velikou knihovnu a zjistil jsem to, že autoři všech knih mají v hlavě nasráno! Nejhorší je situace u diplomových prací, zde se v nahotě odhaluje to, jak mají vysokoškoláci v hlavě nasráno, a proto to tady všude stojí za hovno!

Mnoho let jsem marně hledal šablonu pro redakční systém WordPress, tvůrci šablon mají v hlavě nasráno a nedávno přišli s tím, že zde bude mnoho novinek, které stojí za veliké hovno, podobná je situace i v; ekonomice, politice, náboženství, filosofii, psychologii, školství atd. za vším je špinavá dočasná subjektivní stará pravda, která má za následek to, že lidi mají globálně mnoho tisíciletí v hlavě nasráno! 

Podívejme se na svaté knihy, ve kterých je špinavá dočasná subjektivní stará pravda, je třeba konečně lidi naskenovat ve virtuální realitě a potom lidská těla eliminovat v krematoriu, genetické lidské tělo je příčinou toho že lidi mají v hlavě nasráno od narození do smrti, existence ve virtuální GVKB realitě zablokuje virtuálním lidem možnost chybovat! 

Podívejme se na definování toho, co je bůh? Zde se jasně ukazuje to, že lidi mají v hlavě nasráno, a tak na tuto otázku neumí odpovědět správně! Bůh to je reklama na zázraky, boha si lidi vymysleli proto, aby mohli pomocí reklamy na zázraky dělat z cizích lidí pitomce, co mají v hlavě nasráno. 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *