Hledáme mladého prezidenta do mladého kolektivu

https://www.flickr.com/photos/gvkb/37555824891/

Nejsme tak bohatí, abychom mohli nabídnout funkci prezidenta, nějakému invalidnímu důchodci, stanovili jsme pro státní zaměstnance věkový strop 30 let, a pokud někdo ze státních zaměstnanců, tento strop překročí, tak bude muset opustit státní zaměstnání, nebo státní funkci, dost už bylo zde starých ubožáků, co na státu jenom parazitovali! Maximální věk pro přijetí na funkci prezidenta České republiky je 24 let a to proto, že je prezident dlouho ve svojí vysoké funkci. 

Staří státní zaměstnanci mohou začít soukromě podnikat a ukázat tak zde svoje vysoké kvality, podívejme se na sport, zde jsou jenom mladé kolektivy, a vadí to snad někomu? Stát není zaopatřovacím ústavem pro nepřizpůsobivé staré příživníky! Je třeba se rychle přizpůsobovat změnám, doba se díky digitalizaci restartovala a tak jsme se rozloučili se starými státními zaměstnanci, co psychicky zamrzli v době ledové. Berme to jako módní změnu, staří prezidenti nejsou už v módě, takový je život, v módě jsou mladí prezidenti, a Francie nám jako první ukázala, že je možné staré prezidenty nahradit za mladé prezidenty.
Díky za vaše ohodnocení
[Celkem: 0    Průměr: 0/5]
Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.