Hlava přeplněná informacemi pomalu myslí

Zdravý člověk je zde vzácnou výjimkou, problém je v tom že konzumní civilizace se stala velikou nemocnicí, ve které je normální být nemocným. Na vše zde jsou léky nebo drogy, z léčení se stal obchod, ve kterém není už snaha nemocné vyléčit, protože vyléčený člověk nekupuje léky a drogy. Peníze a výhody elitě nesmrdí, za vším jsou všude výhody a peníze, peníze a výhody jsou krví ekonomiky a politiky.

Nadbytek pro elitu vytváří nedostatek pro dělnickou třídu, vše se dneska točí kolem reklamy, začíná to pohádkami, ve kterých dobro vyhraje nad zlem, a končí to reklamou na léky a drogy. Každá chyba v nás a okolo nás má svoji příčinu, nejčastější příčinou chyb je nemoc, je to začarovaný kruh, ze kterého není pro nemocné lidi možnost uniknutí. Jablko nepadne daleko od stromu, a tak nemocní rodiče mají nemocné děti, pandemie v nahotě odhalila lidem to, že nechápeme problém nemocí.

Problém nemocí je hromadění toho, co potřebujeme a milujeme, hromadíme; peníze, výhody, jistoty, popularitu, potraviny, informace, programy atd. Tak jako se tlustý člověk pomalu pohybuje, tak i hlava přeplněná informacemi pomalu myslí! Srážka s blbci, je srážkou s lidmi, co mají hlavy přeplněné ubohými informacemi, tak jako je těžké zhubnout tak je i těžké nebýt blbcem.

Dlouho jsem nechápal, kdo je chudý duchem, dneska vím že dokud dítě neumí mluvit a nerozumí tomu co dospělí říkají, tak je dítě chudé duchem, proto děti vypadají tak spokojeně, jakmile se naučíme mluvit tak přichází deprese a stres. Vysoké školy se stali továrnami na blbce s titulem, následkem je antikoncepce a potraty, protože život v této konzumní nemocnici nemá smysl ani logiku.

Není zde ten, co by se zavděčil všem blbcům. Přichází nová doba založená na; optimalizaci, automatizaci, globalizaci, digitalizaci atd. nová doba si žádá logicky i nové zaměstnance se kterými budou zaměstnavatelé spokojení, novým zaměstnancem se tak stanou stroje a programy. Tak jako jsme nebyli připravení na příchod pandemie, tak nejsme připravení na příchod umělé inteligence, najednou už konzumní společnost nebude potřebovat na práci inteligentní lidi, a tak se z vysokoškoláků stanou globálně sociální ubožáci s nulovou hodnotou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *