Heteronomismus způsobuje deprese

Není zde; feudalismus, kapitalismus, socialismus, demokratismus, centralismus, nacismus, rasismus, hinduismus, atd. je zde všude mnoho tisíciletí jenom heteronomismus, který nám způsobuje deprese, protože se musíme pokorně podřizovat tomu co zde má výhody a jistoty. Opakem heteronomismu je autonomismus, v minulosti byl hlasatel autonomismu pronásledován a eliminován, ukřižování Ježíše Krista je násilné eliminování autonomismu, v současnosti se používají nesplatitelné dluhy, jako konzumní strategie, pomocí které se eliminuje autonomismus.
Proč pevnost dobývat, když je možné ji nechat vyhladovět. Narůstající nezaměstnanost a bída, to je dobývání pevnosti pomocí vyhladovění, kdo je zde ale tím agresivním dobyvatelem? Tím dobyvatelem jsou sobecké závislosti, vše živé je otrokem sobeckých závislostí, svět ovládají jenom sobci, vždy tomu tak bylo, dobrota je přeci žebrota.
Vznik Evropské Unie to je vznik nového Evropského Heteronomismu, Anglie z EU vystupuje, protože chce být autonomní o tom to je, každá mocná a bohatá organizace existuje díky heteronomismu. Dokonalý heteronomismus je u mravenců, zde jedinec má nulovou hodnotu a je snadno nahraditelný, vše jistě směřuje ke GVKB čipům do mozku, GVKB čipy promění lidi na levná autíčka na dálkové ovládání, tak se stane náš konzumní svět heteronomistickým globálním mraveništěm.
Díky za vaše ohodnocení
[Celkem: 1    Průměr: 5/5]
Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Tento web používá Akismet na redukci spamu