Harmonická rovnováha mezi protiklady

Vše je zde o protikladech, pokud je zde skutečnost tak je zde i opak tedy iluze, jde vždy o to, aby byli protiklady v harmonické rovnováze, jakmile se harmonická rovnováha naruší tak je zde problém. Harmonická rovnováha mezi protiklady je nejvíce narušovaná chybami, které se opakují, jak je to možné že zde neustále dochází k tomu, že opakujeme chyby?

Opakujeme neustále chyby, protože jsme amatéři a často si naivně a pyšně myslíme že jsme profesionálové. Podívejme se na minulost zde najdeme; konflikty, revoluce, války, totality, propagandu, cenzuru, diskriminaci atd. pokud něco nedokážeme vyřešit po dobrém tak to řešíme po zlém.

Problémem je to že můžeme škodit snadno mnohému a nejsme za to potrestáni, všechno zlo vychází z toho, že si konkurujeme, a tak mezi sebou bojujeme o to co milujeme a potřebujeme, náš úspěch je založen na tom, že někdo, kdo je nám cizí neuspěje. Chováme se často díky drogám jako divoká zvířata, která v sobě nemají cit k jiným zvířatům.

Nebude to už trvat dlouho a bude zde umělá inteligence, která bude spolupracovat s autonomními inteligentními roboty na akumulátory. Najednou bude robot prezident vyznamenávat roboty a práce za mzdu zde už pro lidi nikde nebude, lidi se tak globálně eliminují v krematoriu, první přijdou na řadu lidi, co nemají pro společnost žádnou hodnotu. Jakýkoli odpor proti nástupu robotů a umělé inteligence je marný, podřízli jsme si větev, na které sedíme, komu není rady tomu není pomoci. 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.