GVKB vs Zpovědnice

Dělnická práce příživníkům smrdí. Neustále v EU narůstá počet příživníků, kterým dělnická práce smrdí, nejde o nový problém, už v Bibli je na začátku napsáno to, že dělnická práce je pro lidi trestem za jejich chyby. 
 
Nikdo nechce dělat skladníka v Amazonu protože je zde ekonomickým otrokem, bez vyhlídek na lepší ekonomickou budoucnost, každý by chtěl dělat senátora nebo poslance, jde o místa pro profesionální příživníky, Romové to jsou amatérští příživníci. Statisticky je v EU 86% lidí příživníky a jejich hostiteli je 14% dělníků, co za mnoho práce dostanou málo peněz. 
 
Optimalizace a automatizace eliminovala pracovní místa pro dělníky a tím se z lidí stali příživníci, kterým dělnická práce smrdí. Nebude to trvat dlouho a GVKB robot prezident bude v EU vyznamenávat roboty, lidi se odsunou do rezervace, aby v EU nebyli s lidmi problémy, roboti se postarají o lidi v rezervaci a zabrání lidem rezervaci opustit. 
 
Statistici zjistili to, že v EU by bylo možné polovinu míst pro vysokoškoláky zrušit, díky optimalizaci a automatizaci, otázkou je, co uděláme v EU s tak velikým počtem nezaměstnaných vysokoškoláků, kterým dělnická práce za málo peněz smrdí? 
 
Tvrzení že kdo chce, ten si práci jako vysokoškolák v EU najde, už dávno neplatí! Nejvíce míst pro vysokoškoláky by mohl zrušit každý stát v EU, každý stát v EU by mohl propustit bez problémů díky optimalizaci a automatizaci 70% státních zaměstnanců, co by dělal takový starý senátor, který by najednou byl chudý, nejspíše by spáchal v depresi sebevraždu. Zaostalý stát je jako zaostalá stránka Zpovědnice, komu není rady tomu není pomoci, vyspělý stát je jako GVKB stránka.
Díky za vaše ohodnocení
[Celkem: 1    Průměr: 5/5]

Tento web používá Akismet na redukci spamu