GVKB vs Jordan Peterson

Jednoznačně je Jordan Peterson psychicky nemocný, stačí se podívat na to co on lidem říká a jak to říká, jelikož je USA plné psychicky nemocných lidí tak je u těchto psychicky nemocných lidí i populární, vše co on říká nemá žádnou vědeckou hodnotu on jenom kopíruje to co bylo už mnohokráte řečeno není schopný přijít s ničím co je nové. 

Z dobytka se stal pastýř a tento pastýř myslí jako dobytek, vše je o pokrytectví, všimněme si toho jak se Jordan Peterson vyhýbá kontaktu s GVKB, najednou by poznal že je psychicky těžce nemocný, z díla poznáme jak na tom tvůrce je. V USA je vše jenom obchod a tak de zde mnoho psychicky nemocných lidí vydává za mediální celebrity.
 
Pokud by Jordan Peterson navštívil stránku Zpovednice tak by mu tam smazali profil a zablokovali mu tam jeho IP adresu, taky by mu tam i smazali vše, co by na tuto stránku napsal, zde je přísná kontrola obsahu, která eliminuje všechny pokusy o to, aby psychicky nemocní lidé z USA, mohli škodit ostatním lidem v naší republice. 
 
Porovnejme stáří kultury v USA a v naší republice, USA je evolučně nová kultura která je multikulturní, zde je snadné být celebritou u nás to není snadné a proto k nám z USA nepřicházejí žádné celebrity protože bychom se jim zde vysmáli. Nebude to už trvat dlouho a každý obyvatel USA a Kanady dostane do hlavy GVKB čip aby už zde skončila zaostalost, nová doba si žádá nové digitalizované lidi co nelžou a nekradou.
Díky za vaše ohodnocení
[Celkem: 1    Průměr: 5/5]
Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Tento web používá Akismet na redukci spamu