GVKB vám umožní být nesmrtelným

Lidi už mnoho století hledají nápoj nesmrtelnosti, takový nápoj je utopie, tělo nebylo evolučně vytvořeno k nesmrtelnosti, ale je možné na to jít jinak, naskenujeme naše myšlenky ve virtuální GVKB realitě a předneseme naše myšlenky do virtuální reality, a tak se staneme nesmrtelnými ve virtuální realitě, naše těla eliminujeme v krematoriu.

V současnosti si většina lidí myslí že je to utopie, kterou nejde realizovat, lidi jsou schopní pochopit něco co zde bude za deset let, pokud to zde bude za sto let tak to lidi nepochopí, protože na to nejsou psychicky připravení. První peníze byli mince ze zlata a stříbra a dneska zde jsou peníze virtuální a zaplatíme mobilním telefonem, pokud mohou být peníze virtuální, proč by nemohli být i lidi virtuální je to jenom otázka času. 

Moderní samoobsluha se samoobslužnými pokladnami nám ukazuje to, jak evoluce rychle dopředu postupuje, proč by zde nemohl být za krátkou evoluční dobu prezidentem republiky robot co bude vyznamenávat roboty, tím zde skončí problém s kariéristy, co na nás egoisticky parazitovali, každý bude už jenom virtuálním robotem, který nelže a nekrade. 

Nejsou zde hříšníci tak zde logicky není ani konzumní očistec, všechny snahy to, aby lidi nedělali chyby jsou marné, protože lidi mají hříšná těla, jaké je tělo taková je v něm i duše, tak jako se housenka promění v motýla tak se i čert promění na anděla tím, že zde bude digitalizování myšlení, beru to jako praní prádla, které zbaví duši psychické špíny. 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.