GVKB sociologie

Z dálky vypadá sociologie jinak než z blízka, problémem současné sociologie je nadbytek teorie a nedostatek praxe, naše myšlení a následně konání je následkem situace ve které existujeme, inteligence a vědomosti nám umožňují překonat problémy, a tak se mít dobře.

Problémem je zde to, že většina lidí na světě je na tom špatně, po stránce genetické a psychické, člověk se tak stává člověku peklem. Kde je zakopaný pes že je zde minimum lidí, co je na tom dobře po stránce genetické a psychické?

Zakopaný pes je v dobrotě k tomu, co si dobrotu nezaslouží, zaléváme plevel a krmíme parazity. Jak vlastně u člověka došlo k tomu, že je člověk dobrý k tomu, co si naši dobrotu nezaslouží?

Příčinou je pokrytectví kdy díky inteligenci si jedno myslíme a jiné říkáme, takto evolučně vznikla reklama, která lidi klame už mnoho tisíciletí, moderně řečeno je reklama snaha lidem přeprogramovat násilně mozek a udělat z lidí loutky na dálkové ovládání.

Když selhala reklama založená na víře v dokonalého boha, tak se nahradila reklamou založenou na víře v moc a bohatství. Výjimečné situace jako je; bída, extrémismus, vandalismus, revoluce, válka, sport, umění, pandemie atd. mají za následek výjimečná pravidla a tím odhalují pokrytectví naší konzumní společnosti.

Najednou v nahotě spatříme že zde není; feudalismus, kapitalismus, socialismus, humanismus, idealismus atd. ale že je zde jenom pokrytecký egoismus, kdy se snaží elita o parazitování na pracujících lidech pomocí násilí, když nejde elitě parazitování po dobrém tak se to řeší po zlém.

Nadbytek je zde díky nedostatku, emancipace je naivní utopie! Obrazně to celé připomíná utahování šroubů a povolování šroubů, při utahování a povolování šroubů může dojít ke zničení šroubu, zničíme šroub díky amatérismu.

Vše je zde o nastavení optimálních limitů a kontrole nastavených limitů, je to obrazně jako s rychlostí auta na silnici, problémem je auto, které jede pomalu nebo rychle, tak jako se pohybují auta po silnici tak se i pohybují naše myšlenky, pomocí mnoha náhražek můžeme podle situace regulovat naše myšlenky.

Zde se dostáváme k otázce, co je pro nás správné a čemu máme dát protekci? V současnosti se vše začalo rychle měnit, mnoho výhodných investic skončilo a mnoho nových výhodných investic vzniká, už přestáváme investovat do lenochů a hlupáků a začínáme investovat do pracovitých inteligentních jedinců.

Nebude to už trvat dlouho a zavedou se globálně GVKB průkazy kvality člověka s roční platností, ten, kdo nebude mít platný GVKB průkaz kvality, ten skončí automaticky v krematoriu, nejsme tak bohatí abychom zde dobře živili obrovské množství lenochů a hlupáků. 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *