GVKB kladivo na egoistické bestie

Dogmatické diktatury jsou továrnami na egoistické bestie, a následkem jsou konflikty a války, nejde o nový problém, egoistické bestie zde jsou už mnoho tisíciletí, následkem je deprese u; ekonomiky, politiky, náboženství, filosofie, školství, rodiny, psychiky, atd. z díla spatříme tvůrce, o tom je tento konzumní egoistický očistec, ve kterém o nás bez nás rozhodují mocné a bohaté egoistické bestie. 
 
Není zde nikde na světě demokracie, všude je jenom dogmatická diktatura, neboli kleptokracie, z dělníků se stali galejníci a když dělník pracuje pomalu nebo chybuje, tak je z něho brzo žebrající bezdomovec. Pravda a láska zmizela z našeho konzumního pekla a místo ní je zde lež a nenávist, ten druhý je nám zde peklem, kde je jádro problému? 
 
Jádrem problému je veliká zaostalost způsobená bídou a nezaměstnaností, komu není rady, tomu není už možno ani pomoci! Aby mohli egoistické bestie snadno manipulovat s dělníky tak udržují dělníky v zaostalosti, a brání jim v tom, aby mohli být silní a chytří. Každý kdo má zde k dispozici sekretářku, je zde egoistická bestie, čím větší je koryto, tím větší je u něj i egoistická bestie. 
 
Když zemře veliká egoistická bestie, je to národní tragédie a vyhlašuje se státní smutek, když zemřou milióny dělníků, v dogmatické diktatuře díky nezaměstnanosti a bídě, tak je to jenom statistika, která nikoho mediálně nezajímá. 
 
Pokud je zde problém, je třeba najít příčinu a potom tu příčinu eliminovat optimálně, příčinou je zde selhání globální kontroly nad lidmi, je třeba dát všem lidem do hlavy GVKB čipy, čip nahraje do hlavy GVKB operační systém a GVKB informace, takto zde už na světě nebudou existovat egoistické bestie, a skončí zde konzumní pekelný očistec, ve kterém kralovali, egoistické bestie. 
 
Když to nejde po dobrém budeme to muset řešit po zlém, samotný jedinec zde nic nedokáže, jenom díky optimální spolupráci zde můžeme eliminovat chyby v nás a okolo nás, není zde ego nejsou zde ani egoistické problémy, konečně svatý altruismus zvítězí globálně nad hříšným egoismem, na věčné GVKB časy.
Díky za vaše ohodnocení
[Celkem: 0    Průměr: 0/5]

Tento web používá Akismet na redukci spamu