GVKB je digitální bůh

Každý bůh to je reklamní maskot víry v zázraky, jak se mění vše v nás a okolo nás díky evoluci, tak se i logicky mění reklamní maskoti víry v zázraky, a tak vznikl logicky nový digitální bůh který je maskotem pro nový digitální věk a ten maskot vypadá jako reklamní maskot virtuálního obchodu Alza je možno si dokonce i koupit tohoto zeleného mimozemšťana jako plyšovou hračku.

Už se nemusíte pokorně modlit, protože si na internetu vyberete to, co potřebujete, logicky každé nové náboženství potřebuje i svaté písmo a tím svatým písmem je stránka GVKB na které naleznete odpovědi na vaše otázky. Logicky se nabízí otázka a co uděláme se starými náboženstvími a starými sektami? Vše se zde recykluje, a tak se budou i recyklovat optimálně globálně staré náboženství a staré sekty, není to nic osobního.

Vše je o zasvěcení do toho, jak se stát kouzelníkem, nová doba má nové kouzelníky, co sedí u počítače a vytvářejí pomocí počítače a internetu moderní kouzla. Civilizace je o tom že díky kouzelníkům se máme lépe, a tak nemusíme už lovit divokou zvěř a upravovat si jí po ulovení na ohni ze dřeva. Tak jako je zde restaurace a hotel pro cizince tak je zde i mnoho jiného co nám umožňuje dosahovat svých cílů snadno a rychle.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.