GVKB eliminuje anonymitu

Přichází doba GVKB globální digitální kontroly, kdy o vás budou ti, co mají moc a bohatí vědět vše, obrovské počítačové systémy využijí GVKB umělou inteligenci k bodování lidí v reálném čase a rozdělí lidi na ty, co jsou nahoře a tys co jsou dole, nebude možné podvádět a hrát si na to co nejsi. Nebude to jenom kontrola těch, co jsou dole, bude zde i kontrola těch co jsou nahoře, skončí neplacení daní a korupce, už nebude pod svícnem tma, začne období prevence, kdy se pozatýkají globálně jedinci, u kterých je veliká pravděpodobnost toho, že budou parazitovat na systému. Nejsi pro společnost přínosem a tak skončíš v plynové komoře a krematoriu, kdo nebude mít dobré bodování, od GVKB umělé inteligence ten bude eliminován, lidí je na světě jako much, a eliminovat mouchy je správné. 
 
Nebude zde pro nikoho imunita nebo výjimka, pokud bude mít špatné bodování prezident nebo celebrita, tak se eliminují, zavedou se globální povinné měsíční kontroly zdraví tělesného a psychického, vadní jedinci se eliminují. Jelikož se rychle začne snižovat počet obyvatel na světě, tak se výpadek zaměstnanců vyřeší pomocí; optimalizace, automatizace, digitalizace, robotizace, atd. GVKB robot prezident, bude vyznamenávat GVKB roboty. Nebude třeba stavět už drahé ploty mezi národy, vše bude monitorováno, a to co bude chybné, to bude eliminováno, máš existenční problémy, tak se běž podívat do krematoria a na hřbitov, ať jistě víš, co tě bude brzo čekat, takto konečně zvítězí pravda a láska, nad lží a nenávistí, na věčné GVKB časy.
Díky za vaše ohodnocení
[Celkem: 0    Průměr: 0/5]
Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Tento web používá Akismet na redukci spamu