Gurubhagavan

Tento svět je o pyramidách, na vrcholu pyramidy je ráj a dole v základech pyramidy je peklo, Gurubhagavan je duchovní zrcadlo, které ukazuje všem egoistům tuto pyramidu takovou jaká opravdu je. Gurubhagavan není subjekt, se kterým můžete vést egoistický dialog, je to duchovní objekt, který není ohraničen časem a prostorem. Můžete zrcadlo egoisticky zakrýt tak, aby nebylo se možno do něj podívat, jde zde o; cenzuru, dezinformace, dogmata, pověry, mytologie, fetiše, rituály, symboly, pohádky, reklamu, atd. minulost naší egoistické kultury je plná dogmatických diktatur, co dělali z egoistů hlupáky a chudáky pomocí dogmat, dům který stojí na písku je zde dočasně! 
 
Nejvíce dogmat je zde o pyramidě moci, neustále je egoistům tvrzeno, že je to správné, je společnost rozdělená na ty nahoře a ty dole. Moc nad cizími egoisty to je stejná droga, jako slivovice a cigarety, vše je zde prioritně o hříšných závislostech, každý egoista je lhář, a nejlepší lháři, zde dělají prezidenty a ředitele. Adolf Hitler nám v nahotě ukázal, jak nebezpečné je pro národ, pokud se stane vůdcem národa egoistický lhář. Bylo zde mnoho evolučních pokusů o konzumní kulturu, ve které bude rovnost a svoboda, ukázalo se, že jde o naivní utopii, egoisti jsou lakomí a pyšní, a z egoisty neuděláš altruistu, spíše by prošel velbloud uchem jehly, než by se z egoisty stal altruista. 
 
Egoismus není chybou, chybou je to, že jsme pravdu nahradili za lež, ocitli jsme se v začarovaném kruhu ze svatých lží, a následkem je deprese u; ekonomiky, politiky, náboženství, filosofie, umění, rodiny, psychiky, atd. neumím lhát a tak nemohu být zde prezidentem nebo ředitelem, o tom je Gurubhagavan. Čím větší je zde dobytek, tím větší on i potřebuje koryto, a tak je zde kariéristický boj o koryta, a z vysokoškoláků se stali bezcharakterní kariéristi, pravda je jako krájení cibule, protože nás nutí k pláči. 
 
Nejdříve nám egoističtí cizinci upálí svatého Jana Husa jako kacíře, a potom se cizinci ještě diví, že jsme mnoho století skeptickým národem, který už neuznává víru v Boha, co je nad námi, ať si egoističtí cizinci vyndají trám ze svého egoistického oka, než začnou poukazovat na třísku v našem oku! Nepotřebujeme k poznání pravdy chodit na vysokou školu, škola života je zadarmo, a ona říká, že dobrota je žebrota. Život nemá pro egoisty smysl, pokud jsou ekonomickými otroky, čím více zde bude díky pravdě ekonomické svobody, tím méně zde bude ekonomických sebevražd.
Díky za vaše ohodnocení
[Celkem: 0    Průměr: 0/5]
Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Tento web používá Akismet na redukci spamu