Granulovaná láska je levná

Od narození do smrti má každý ubožák k dispozici jenom granulovanou lásku, která je náhražkou za pravou lásku, granulovaná láska je jenom průmyslovým produktem, který si levně kupujeme. Pokud čtete to, co někdo cizí napsal, tak konzumujete granulovanou lásku, stejné je to s hudbou, filmy v televizi, počítačovou hrou, sociální sítí na internetu, atd. 
 
Každý ubožák by chtěl být celebritou nebo prezidentem, aby mohl mít veliký užitek z toho, že poskytuje ubožákům mnoho granulované lásky. Následkem je logicky nárůst psychických nemocí a tím i nárůst; vandalismu, extrémismu, diskriminace, terorismu, atd. bez pravé lásky se z nás stávají bezcitné loutky, které ovládají bezcitní psychopati, co zde mají moc a bohatství. 
 
Vraždit Židy po milionech v plynových Nacistických komorách, jenom proto, že jsou u moci, bezcitní psychopati jasně odhaluje to, že je naše konzumní kultura těžce nemocná, nikdo za nic nemůže, každý si jenom plnil svoje povinnosti! Nebude to trvat dlouho, a začnou se vyrábět po milionech autonomní inteligentní roboti na dobíjecí baterie.
 
Pro lidi zde už nebude globálně zaměstnání za mzdu, a tak se budou lidi vraždit po milionech, aby zde nebyli s nimi problémy, pro GVKB vojenské roboty bude člověk něco jako kůň, který už zde není pro civilizaci potřeba, a tak se eliminuje a recykluje. Poslední skupina nahých lidí skončí v globální zoologické zahradě za sklem v pavilonu s opicemi a tím skončí i výroba levné granulované lásky.
Díky za vaše ohodnocení
[Celkem: 0    Průměr: 0/5]