Globální zrušení peněz, peníze jsou návykovou drogou, pro lakomce

Proč by stát nemohl být jako globální firma a mít zisk ze služeb, které on poskytuje lidem ve svém národě, nemusí zde vůbec být; daně, clo, poplatky, pokuty atd. bude zde pro státní zaměstnance stejný systém platů a výhod, jako u zaměstnanců, co nepracují pro stát. Tím logicky budou muset státy začít škrtat zbytečné náklady a vyhazovat zbytečné zaměstnance, taky stát zavede optimalizaci a robotizaci, robot prezident na hradě bude vyznamenávat státní roboty a jejich pracovní úspěchy.

Stát svoje výdaje ořeže na kost a nabídne lidem levné a rychlé služby, už zde nebudou soudy, co mnoho let řešili jednoduché soudní spory, každý soudní spor bude spravedlivě vyřešen, do týdne od elektronického podání a proti rozsudku nebude odvolání. Základem pro zrušení; daní, cla, poplatků, pokut atd. je globální zrušení peněz, peníze jsou návykovou drogou, pro lakomce, a drogy do moderní civilizace nepatří.

Každý člověk globálně dostane do hlavy GVKB čip, a bude tak pro stát pracovat každý den v roce od narození do smrti, pokud jeho výkon poklesne pod normu, tak bude zde recyklace na substrát. Ve jménu globálního dobra se na hříšníky použije čipové zlo, není důležité, jak se vytvořilo hodnotné GVKB dílo, důležité je vytvořit levně a rychle hodnotné dílo.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.