Rubriky
Kariérismus

Globální genocida lidí

Obsah není dostupný.
Prosím povolte cookies kliknutím na Souhlasím v zobrazeném okně

Pán se má lépe než sluha. Všude se nabízejí místa pro sluhy, ale lidi chtějí místa pro pány, a ty se nikde nenabízejí, sluha je vždy loutkou kterou ovládá pán, vše je zde o tom, že ti co jsou nahoře, egoisticky manipulují s těmi, co jsou dole. Pán nedá sluhům; informace, programy, čas, prostor, peníze, jistoty, výhody, klid, atd. a následkem je to že sluhové chybují nebo pomalu pracují, přej a bude ti přáno, dej a bude ti dáno, o tom je problém společnosti, rozdělené na ty co jsou nahoře a ty co jsou dole.

Sluha nemá pro pána hodnotu o tom to je, stejné je to si s válkami, cizí kultura nemá pro nás hodnotu, a tak jí pomocí genocidy násilně ve válce eliminujeme. Srážka s blbcem je srážka s člověkem který si myslí že je pán a tak nehodlá s námi o čemkoli diskutovat, on má ve všem přeci svatou pravdu.

U zvířat existuje alfa jedinec který má u smečky výhody a jistoty, často stejně jednají ti co jsou nahoře a dělají zde; krále, císaře, šlechtice, prezidenta, poslance, senátora, ministra, diplomata, soudce, celebritu, milionáře, ředitele, profesora, papeže, guru, proroka, mesiáše, rabína, atd.

Představme si inteligentní autonomní GVKB roboty na akumulátory, že se stanou mocnými a bohatými pány pro lidi, člověk který nesplní správně a rychle rozkaz robota, ten bude okamžitě eliminován v krematoriu jako genetický zmetek, GVKB roboti budou čistou kulturou, a lidi budou jenom špinavou kulturou s nulovou hodnotou, nakonec to celé skončí tím, že nejsou lidi tak nejsou s lidmi problémy, dobrota je přeci žebrota, ať žije globální genocida lidí.