Přeskočit na obsah

Globální daně

Ekonomické je vše, co se dělá globálně, potřebujeme zavést globální daně a tím i globální optimální přerozdělování zisků z daní, pokud budou globální daně tak nemá smysl už clo a ochrana hranic, taky se bude moci zavést globální; politika, ekonomika, kultura, náboženství, jazyk, peníze, zákony, normy, pravidla, předpisy, výrobky, služby, záruka atd. takto se ze všech prezidentů stanou starostové co se budou starat o nějaké teritorium na světě.

Tím zde skončí daňové ráje a ekonomická migrace, mnohým se to může jevit jako naivní utopie, tak je to se vším, co si neumíme představit. Vše je o tom, jak si to uděláš takové to máš, továrnou na problémy je nahrazení praxe za teorie, mnoho tisíciletí jsme žili ve světě ubohé teorie, a tak se z nás stali ubožáci co žijí v ubohé civilizaci.

Všude platilo moje hra a moje svatá pravidla, každý pitomec si zde tak hrál na boha a následkem byli konflikty a války, bohem je zde jenom život, protože on nás stvořil, jiný bůh zde nikdy nikde nebyl a nebude. Nevěřte slibům, co vám lidi a organizace slibují, vše je to zde jenom o propagandě a cenzuře, protože peníze mocné a bohaté elitě nesmrdí.

Globálně bude všemu vládnout jenom GVKB umělá inteligence, která to spočítá všem, co zde dělají chyby, zavede se globálně pravidelné testování lidí na jejich hodnotu, od narození do smrti, nehodnotní ubožáci se eliminují v krematoriu, nejsme tak bohatí abychom mohli podporovat nehodnotné jednice, co se chovají jako; psychopati, devianti, pokrytci, pitomci, blázni, příživníci, vandalové, zloději, zločinci, paraziti atd.

Štítky: