George Orwell GVKB

Vše se díky evoluci optimalizuje a tak v budoucnosti zde bude i optimalizovaný člověk, který bude velikým mozkem v živném roztoku napojený opticky na globální virtuální realitu. Rozmnožování mozků bude pomocí klonování a tak se budou mozky průmyslově vyrábět levně a rychle, každý rok zde bude nový model mozku, který bude lepší než starý model. Stroje na práci a počítače na myšlení a řízení.

Lidské mozky se budou využívat jenom na výrobu iluzí, které vypadají reálně, pomocí těchto svatých iluzí se budou z inteligentních robotů dělat hříšníci, co za trest existují v očistci. Povoláním budoucnosti bude vytváření dezinformací, v první lize budou mozky, co vytvářejí nejlepší dezinformace, kniha 1984 od George Orwell popisuje to, co nás čeká v budoucnosti. Podívejme se na současnost, ve které se mají nejlépe psychopati, co vymývají lidem mozky pomocí; reklamy, politiky, náboženství, atd.

Díky za vaše ohodnocení
[Celkem: 1    Průměr: 5/5]
Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Tento web používá Akismet na redukci spamu