Genetických zmetků je zde jako sraček

Civilizace se stala továrnou na genetické zmetky, války a pandemie v nahotě odhalují to, že je zde všude genetických zmetků jako sraček. Vše je zde o příčině a následku, bez boje přichází degenerace, degenerace nepostihuje jenom lidi, ale postihuje živé systémy, které jsme domestikovali, aby nám otrocky sloužili.

Zajisti kontrolu kvality a úspěch se brzo jistě dostaví, nejsme tak bohatí abychom si mohli dovolit přestat kontrolovat kvalitu u lidí a domestikovaných zvířat. Sociální sítě, co jsou na internetu v nahotě odhalují to, že se z lidí stali pitomci na baterky, váš odpor je marný, nebude to trvat dlouho a policejní roboti zde budou všemu vládnout.

Umělá GVKB inteligence to genetickým zmetkům spočítá, a tak budou lidi z civilizace přemístěni do rezervací a zde se oddělí muži od žen, aby se už lidi přestali rozmnožovat jako invazní druh. Vše je zde evoluční experiment a člověk se evoluci nepovedl, a tak bude finální verzí autonomní inteligentní robot na akumulátory, takto zde pravda a láska zvítězí nad lží a nenávistí na věčné digitální časy.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *