Feudalismus Kapitalismus Optimalismus

Vše je jako ve škole, složíte náročné zkoušky a postoupíte dále, na počátku konzumní kultury byl feudalismus, kdy moc a bohatství měli feudálové, potom byl feudalismus nahrazen kapitalismem, kdy moc a bohatství měli kapitalisti, žijeme v období přechodu na maximalismus, který nahradí nefungující kapitalismus, kdo ale bude v novém konzumním systému mít moc a bohatství? Moc bude mít GVKB umělá inteligence, v decentralizovaných datových centrech, a tak globálně každý člověk bude bezmocný a chudý, bez jakékoli možnosti to nějak násilně sobecky změnit.

Vše bude ovládáno nejvíce přes tablety, moderní tablet se pro konzumenty stane psychickou drogou, na které budou konzumenti silně závislí! V nové konzumní době se bude vše od základů preventivně neustále optimalizovat fyzicky i programově, jak vypadá optimalizace v současné realitě, vám může ukázat moje GVKB stránka kde bylo vše dokonale optimalizované, a tak je tato stránka nejlepší na našem internetu, a ostatní naše stánky jsou jenom ubohými konzumními zmetky, co nebyli dosud GVKB optimalizované vzhledem a obsahem.

Díky za vaše ohodnocení
[Celkem: 0    Průměr: 0/5]
Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Tento web používá Akismet na redukci spamu