Experti se vždy snaží o to, aby mohli parazitovat na těch, co jim věří a něco jim naivně svěří

Já jsem expert, pusť mě k tomu, následkem je konzumní svět, který je díky expertům na hovno, vím to, že nic nevím, minulost je plná nekonečného množství expertů na; ekonomiku, politiku, náboženství, sekty, filosofii, umění, lásku, sex, psychiku, učení, dopravu, léčení, optimalizaci, techniku, programování, umělou inteligenci, války, idealismus, úspěch, atd. vše je jenom divadlo, pod maskou experta, je ubožák, který chybuje. Život je dočasný evoluční experiment, ve kterém je každý expert jenom ubohou loutkou, kterou ovládá mnohé, a tak logicky každý expert amatérsky chybuje.

Podívejme se na největší celebrity, co se pasovali na dokonalé experty, Ježíš Kristus se vyhlásil za experta na; náboženství, politiku, ekonomiku, filosofii, umění, atd., dneska víme to, že to byl expert na hovno, a že je zde lidem jeho svatá pravda na veliké hovno. Náš svatý otec, který vše z ničeho stvořil za šest dní podle Bible, to je svatá pohádka, božským stvořitelem všeho je napětí mezi protiklady, které uvádí vše do pohybu a má zde vše pod kontrolou, není to subjekt, se kterým lze pomocí slov komunikovat, bůh to je univerzální svatý symbol, založený na fyzice a logice.

Prioritními protiklady je zde pravda a lež, napětí mezi pravdou a lží stvořilo inteligenci, a tím i realismus a idealismus, tak jako se nemocný opírá o hůl, tak se psychicky nemocný člověk opírá o svatý idealismus. Jak se dítě narodí tak je okamžitě pod vlivem idealismu protože je zde snaha dítě proměnit na hloupý dobytek s nulovou hodnotou. Experti se vždy snaží o to, aby mohli parazitovat na těch, co jim věří a něco jim naivně svěří, Adolf Hitler jako expert ukázal lidem to, že víra v experty na ekonomiku a politiku je cestou do pekla, slepý nemůže vést slepé, hledejte někoho, kdo není slepý, jenom on vás může vést do lepší budoucnosti, ve které bude mít každý v hlavě GVKB čip, a tak bude z něj expert, který nechybuje.