Exkluzivní stránka

Reklama je postavená na tom že z dálky vše vypadá lépe než z blízka a využívá toho, že jsme povrchní, a tak nemáme čas na to poznat to co reklama nabízí z blízka. Velmi dlouho jsem nechápal pitomce, co věří na pitomosti, jako je třeba bůh stvořitel a hospodář, přitom každý bůh nebo jeho syn, je jenom reklamním maskotem, něco jako je reklamní zelený maskot internetového obchodu Alza.

Lidi stvořili bohy, proto aby mohli snadno dělat z cizích lidí pitomce, s příchodem; drog, peněz, gramotnosti, výhod atd. došlo k tomu, že pitomci víru v boha nahradili za víru v pokrytecký kariérismus, kdy je pro ně vysoká podniková nebo státní funkce svatým bohem, kterému se klaní a kterému slouží.

Lidi, co chodí na moje exkluzivní stránky mnoho let o mě říkají, že jsem pro ně tvrdou psychickou drogou, není ovšem ten, co by se zavděčil všem, a tak na anonymním fóru mám mnoho nepřátel, protože nejsem pitomec, a to pitomcům mnoho vadí!

Pokud chceš s pitomci u nás v klidu žít musíš pitomcem být, dogmatické totality udělali z lidí u nás za mnoho století pitomce, a proto je ideální od nás utéci tam kde není tak veliká koncentrace pitomců, bohužel nikde kde nejsou pitomci, tam o cizince z pitomých totalit nestojí a snaží se jim zablokovat možnost se zde trvale usadit.

Nebude to už evolučně trvat dlouho a lidi se naskenují a jejich těla se v krematoriu eliminují, a tak budeme všichni existovat ve virtuální GVKB realitě a už nebudeme mít problém se za sekundu přemístit kamkoli na naší planetě optickým kabelem, skončí dogmatické totality, co z nás dělali mnoho tisíciletí pitomce.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.