Existuje vůbec reklama, která nám nelže?

Jak funguje vymývání mozku pomocí populárních lží? Subjektivně si myslím že zde není socialismus ani kapitalismus ale že je zde všude reklamismus, pokud by došlo k zablokování reklamy a pokrytectví tak by se naše civilizace zhroutila a z lidí by se stali nazí divoši co žijí stylem z ruky do huby. Na počátku života jsou pohádky a na konci života je politika, o tom je naše pokrytecká kultura založená na vymývání mozku pomocí populárních lží, proč testujeme jenom inteligenci a netestujeme u lidí jejich schopnost lhát?

Představme si to, že bychom při politických volbách měli k dispozici objektivní výsledky testů o tom, jak velikým lhářem je každý kandidující politik? Tak jako je dneska běžná kontrola pravopisu a gramatiky pomocí chytrých programů, tak jistě to nebude už trvat evolučně dlouho a bude zde i běžná inteligentní kontrola na lži které jsou v televizi a na internetu. Politik vystoupí v televizi a inteligentní kontrola na lež vypne to co bude politik říkat, stejné to bude i u reklam v televizi, kdy kontrola zablokuje všechny reklamy, co vám lžou, otázkou je, existují vůbec reklamy, které nelžou?

Kdo chce prodat ten chválí a kdo kupuje ten kritizuje, bylo, a ještě dlouho bude, za vším je ekonomika a politika! Představte si reklamu, která je objektivní, a tak uvede i zápory u zboží nebo služby. Za objektivní reklamu by vám nikdo nezaplatil, a tak zde není možná objektivní reklama! Používám inteligentní blokování reklamy na internetu a často na mě vyskočí okno s prosbou abych vypnul blokování reklamy, že prý jejich stránka žije jenom z reklamy. Mám na internetu mnoho stránek a blogů a nikde není reklama, zrušil jsem i všechny registrace na sociální sítě, protože zde je reklama!

Často je reklama i tam kde bychom ji nečekali, přijdete za lékařem a naivně věříte tomu, že vás lékař chce uzdravit, ale setkáte se zde s reklamou na léky, lékař vám napíše drahé léky, které vás neuzdraví, kde je chyba? Jednou jsem se s lékařem pohádal a tvrdil jsem mu, že ty léky, co mi napsal mě neuzdraví, klasická srážka s blbcem, který má vysokoškolský titul, je to stejné jako když se srazíte s někým, kdo propaguje nějakou sektu nebo hnutí; Svědkové Jehovovi, Církev Ježíše Krista Svatých posledních dnů, Mezinárodní společnost pro vědomí Kršny atd. Špatná práce u profesionálů není jenom u těch, co mají vysokou školu, podívejme se třeba na profesionální řidiče a dojde nám to, že většina z nich se nechová profesionálně! Často jsem slyšel, to neřeš, pitomců je všude jako sraček s tím nejde nic udělat. 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *