Přeskočit na obsah

Evoluční proces neustále vše optimalizuje

Používáme zkratky abychom dosáhli optimalizace, problém nastává s tím, že často nevíme, co zkratka znamená, a tak chybujeme. Jsou zkratky složené z několika slov a jsou zde i krátká slova, zkratkou je i lidová moudrost která dokáže málo slovy jednoduše vysvětlit to co je vědecky popsáno složitě velikým množstvím slov.

Obrazně je to jako rozhodnutí, co si sebou vezmeme za věci na dlouhou cestu, je potřeba si nebrat na cestu věci které nebudeme potřebovat, vše je zde v pohybu, a tak je zde snaha pohyb si usnadnit. Evoluční proces neustále vše optimalizuje tak aby vše lépe fungovalo a neplýtvalo se časem a hodnotami, to vyžaduje mnoho nahrazování a minimum opravování. 

Internet je pro nás novým virtuálním světem, ve kterém virtuálně existujeme, problém internetu je optimalizace u vyhledávačů a u stránek a blogů, z díla poznáme tvůrce, občas se každý na internetu setká s něčím, co je ubohé po stránce; obsahu, vzhledu, techniky atd. zde platí klasické, že z díla poznáme tvůrce a komu není rady tomu není pomoci

Štítky: