Evoluce to jsou vlny, které nahrazují staré za nové

Závislost se pozná většinou podle toho, že když to nemáme tak je zde deprese, závislost se stává problémem, pokud je tam kde nemá být, nebo pokud není v normě, závislosti nejsou dobré a zlé, jak si mnozí naivně myslí. Každá doba a každá kultura má i svoje závislosti, které jsou zde pro lidi prioritní.

Naše planeta země je mnoho závislá na slunci a na našem jádru, které je žhavé a těžké, živé systémy jsou závislé na počasí a potravě, člověk, který se stal invazním egoistickým druhem, má mnoho závislostí, které jej už mnoho tisíciletí ovládají jako loutku, jde hlavně o; úspěch, výhody, jistoty, lásku, moc, bohatství, štěstí, drogy, sex, vlastnictví, kariéru, popularitu atd.

Evoluce to jsou vlny, které nahrazují staré za nové, některé vlny jsou malé a jiné jsou veliké, digitální kultura je novou velikou evoluční vlnou, a tak dochází k tomu, že se musí mnoho starého nahradit za nové. To staré se pochopitelně změnám násilně brání, a nejde o nic nového, vždy tomu tak bylo, a nejspíše tomu tak i vždy bude, co je to digitální kultura, co je zde svatým stvořitelem této kultury?

Digitální kultura je moderní náboženství a logicky zde musíme najít svatého boha, kterého budeme milovat, protože on je zde na vrcholu digitální kultury. Svatým bohem je zde levná informace, velmi dlouho zde byli drahé informace a digitální kultura dala lidem levné informace a tyto levné informace se pro lidi stali drogou, na které jsou lidi závislí, to nevyhovuje těm, co prodávali draho hodnotné informace pomocí monopolů a centralizace.

Jde zde o věčný konflikt, mezi těmi, co jsou nahoře, a těmi co jsou dole! Proč doma hromadit informace, když jsou informace na internetu rychle a zdarma k dosažení, není dneska už důležité, jaké máš ze školy vědomosti, důležité je jenom vědět, jak být o něco lepší, než to co ti konkuruje, najednou lidi poznali moderní populismus, který jim umí ukázat jednoduše to, co pro ně bylo dosud složité.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *