Přeskočit na obsah

Evoluce nám nastavuje zrcadlo

Co bylo na počátku vzniku času a prostoru? Má vůbec čas a prostor počátek, co když je to jenom nekonečný okruh, který nevznikl a tím i nezanikne. Je to vše relativní, a tak na to lze mít mnoho subjektivních pohledů a každý pohled je subjektivně pravdivý. Bůh jako stvořitel je mytologická pohádka pro pitomce, na počátku všeho je vždy kopírování, protože nové vzniká ze starého, stvořitelem boha je strach z chybování, a tak vytváříme svaté teorie abychom neměli strach z chybování jenže teorie v praxi selhávají, protože v praxi jsou problémy, se kterými svatá teorie nepočítá. Vnímám inteligentní systémy jako stránky na internetu, stránky na internetu rychle vznikají a rychle i zanikají, každá stránka má svůj subjektivní příběh, který je zde dočasně.

Mám na internetu mnoho stránek a mnoho stránek co jsem měl na internetu jsem smazal, někdy u stránky i smažu obsah který jsem mnoho let pracně vytvářel, protože si myslím že ten obsah je chybný. Když čtu to, co lidi píší na internet za pitomosti, tak mi dochází to, že jsou na internetu už jenom samí pitomci, kterým není už možno pomoci, mnozí pitomci si o mě myslí že jsem pitomec, každý pitomec podle sebe posuzuje druhé a tím je zde začarovaný kruh lidské pitomosti.

Evoluce nám nastavuje zrcadlo, z díla, které jsme zde evolučně vytvořili poznáváme to, že jsme všichni pitomci už mnoho tisíciletí, komu není rady tomu není pomoci. Největší lidskou pitomostí je víra ve svaté teorie, teorie se nám stali drogou, na které jsme závislí mnoho tisíciletí, pokud stará svatá teorie evolučně zanikne tak jí okamžitě nahradí nová svatá teorie.

Volové si všude hrají na všemocné bohy a čas má dost času na to, aby nám ukázal to, že nám chybně vládli svatí volové, co dělali voloviny a nutili nám svoje chybné teorie a ten kdo odporoval elitě zle skončil. Nevěřte na to, že v minulosti byli lidi, co dokázali zázraky, to jsou jenom svaté mytologie, které z nás dělají pitomce, na zázraky zde má monopol jenom evoluční proces, který vnímá pitomce jako stránky na internetu, které zde jsou dočasným evolučním experimentem.

Štítky: