Evoluce je továrnou na zázraky

Evoluce používá princip inteligence, porovnává to co má k dispozici a hledá to co je nejlepší, to co je nejlepší tomu zajistí výhody a jistoty, něco podobného děláme už velmi dlouho u některých domestikovaných zvířat a některých domestikovaných rostlin. Sportovci a umělci fungují velmi podobně, zde ti co jsou nejlepší, mají taky výhody a jistoty. 
 
Jsou zde ale živé systémy co nechtějí, aby je někdo kontroloval a dával výhody a jistoty jenom těm co jsou nejlepší, vždy zde jde o parazity a příživníky, podívejme se třeba na viry, nebo na klíšťata, jsou to organizovaní profesionální zločinci, co se mají zde velmi dobře, a boj s nimi není jednoduchý, ale je nutný. 
 
Představte si loď, na které je sto cestujících, ale jenom jeden cestující zaplatil za dopravu, a 99 cestujících jede zadarmo, to je naše tělo, a náš mozek! Podobné je to i v naší národní ekonomice, zde taky je jeden cestující co zaplatil za dopravu a 99 cestujících jede zadarmo
 
Tento svět ovládají organizovaní zločinci, dobrota je zde žebrota. Války nám v nahotě odhalují to, že obyčejný dělník u nás je zde jenom ekonomickým otrokem s nulovou hodnotou, a když pracuje pomalu, tak je z něj brzo bezdomovec. 
 
Vše zde dosud fungovalo podle zavedených pravidel a zavedených limitů, po mnoho tisíciletí, ti co byli nahoře, se měli dobře, a ti co byli dole, se měli zle, takový byl zde život, a nikdo to nemohl nijak změnit. 
 
Jenže evoluce je továrnou na zázraky, najednou specialisti dokázali vytvořit umělou inteligenci a tu dali do robota na baterky. Netrvalo to dlouho a lidem byl do měst vstup pod trestem smrti zakázán, ve městech existovali místo lidí roboti a inteligentní počítače. 
 
Roboti se nakonec rozhodli, že lidi globálně vyhladí, protože když nejsou lidi tak nejsou s lidmi problémy. Genocidu přežili jenom nazí kanibalové v pralese, roboti brali nahé kanibaly jako zvířata, a tak je nechali žít. Zazvonil zvonec, a pohádka o tom, že existoval zde pokrytecký člověk, skončila zde na věčné časy.
Díky za vaše ohodnocení
[Celkem: 0    Průměr: 0/5]
Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Tento web používá Akismet na redukci spamu