Evoluce chyby recykluje

Evoluční vývoj je spojen s chybami a evoluce chyby recykluje, tam kde není možný evoluční vývoj tam nejsou možné ani chyby, protože je zde vše mrtvé. Ve snaze minimalizovat chyby dochází k tomu, že se zastavuje násilně evoluční vývoj, a tak přichází logicky zaostalost a tím i ubohost po stránce ekonomické a sociální.

Nechybují jenom lidi, chybuje zde i vesmír a příroda, dokonalost je iluze! Mnohdy to, co bylo dříve bez chyb to je dneska už chybné, vše je v evolučním pohybu, a tak je zde každá dokonalost dočasně!

Vše je o tom, co je správné a co je chybné, to, co je pro mě správné to může být pro tebe chybné, jde tedy logicky o to, že otázka chyb je relativní, je správné platit clo a daně, nebo je to chybné? To je špatně položená otázka, na kterou nejde správně odpovědět, správně položená otázka je využijí se správně peníze získané ze cla a daní?

Je stát dobrým hospodářem, nebo je stát špatným hospodářem, potřebuje skutečně stát mít tolik dobře zaplacených zaměstnanců? Potřebuje stát armádu, která společnosti nepřináší žádný užitek, potřebuje stát podporovat organizace a jedince co společnosti nepřinášejí žádný užitek?

Je třeba se naučit optimalizaci a minimalizaci abychom neplýtvali potřebnými hodnotami, je třeba každý stát optimálně digitalizovat, abychom mohli většinu státních zaměstnanců eliminovat, stát nemůže být sociální organizací, která podporuje lenochy a hlupáky!

Všechny změny jsou jenom na povrchu systému, je třeba začít se změnami i pod povrchem konzumního systému, robot prezident tak bude vyznamenávat roboty a lidi se globálně odsunou z civilizace do rezervací a zde se oddělí muži od žen, aby se dosáhlo tak globální genocidy, nejsou už na světě lidi, tak nejsou s lidmi už žádné problémy! Člověk to byla testovací verze Windows 11 a robot to je finální verze Windows 11, protože robot má v sobě už optimální moderní kontrolní čip! 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *