Ekonomika to je testovací verze

Tak jako je dneska Windows 11 testovací verzí tak je i ekonomika testovací verzí, co je to ekonomika? Ekonomika je věda o tom, jak optimálně eliminovat programové chyby, realita to jsou jenom informace a programy, vše je zde složeno z hologramů, hmota je iluze, co vypadá reálně. Vesmír a život to jsou jenom hologramy, proto zde není jistota a vše je zde nejisté.

V současnosti nás trápí globálně pandemie, na kterou jsme nebyli připravení, problém je v tom že v nás není šifrovací čip, který by dokázal eliminovat viry, nestačí jenom antivirový program a firewall, potřebujeme mít místo mozku umělou inteligenci a šifrovací čip, místo genetického těla budeme mít robotické tělo.

Zaměstnavatelé potřebují zaměstnance, co pracují jako roboti na baterky, a tak jim vyhovíme a nahradíme zdegenerované lidi za autonomní inteligentní roboty na baterky, nejsou lidi tak nejsou problémy s lidmi. Robot prezident bude vyznamenávat roboty a lidi se odsunou z civilizace do rezervací, konečně budeme moci opustit konzumní očistec a budeme všichni žít nazí v přírodním ráji kde se nelže a nekrade. 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *