Ekonomika smrdí od reklamy

Dluhy zde byli už v době kdy zde ještě nebyli peníze, s příchodem peněz se dluhy stali drogou, na které je konzumní civilizace závislá. Často dochází k tomu, že nedokážeme dluhy splatit, a tak se dostáváme do dluhové pasti to platí jak pro jedince, tak i pro veliké společnosti. Dluhy jsou jako mýdlová bublina, která rychle praskne a nic po ní nezůstane, většina států má obrovské dluhy, které nedokáže už splatit, následkem jsou vysoké daně, které dělají z lidí sociální ubožáky.

Nedávno jsem se díval na statistiky u ekonomiky a politiky, došlo mi, že každý stát na světě je pokrytecký parazit který z nás udělal sociální ubožáky a následkem je blbá nálada. Stát nevytváří žádné ekonomické hodnoty on jenom přerozděluje hodnoty podle politického programu, ti co nejvíce mediálně křičí dostanou i nejvíce peněz od státu, a tak zbouráme hodnotný vepřín, abychom tam mohli postavit nehodnotný zbytečný památník, stejné je to i s ubohou armádou, která není schopná ochránit naši společnost a jenom pohlcuje státní peníze.

Z cizího krev neteče, o tom to zde všude je že zloděj honí zloděje a dobrota žebrota je. Pandemie v nahotě odhalila to, že nám všude vládnou amatéři, z díla spatříme tvůrce, lidi umírají a co má být, lidí je na světě nadbytek, a to že na pandemii zemře globálně několik milionů lidí to nic z pohledu evoluce nezaznamená. Mají lidi umírat ve válce nebo na pandemii, je třeba pochopit konečně to že člověk je zde jenom materiálem na evoluční pokusy, každý člověk je snadno nahraditelný jiným člověkem.

Ekonomika smrdí od reklamy, zboží, které je levné a kvalitní nepotřebuje reklamu. Pokud chceme, aby zde zvítězila pravda nad lží a láska nad nenávistí tak budeme muset zde mnohé restartovat, zrušíme peníze a soukromé vlastnictví, zavedeme GVKB čipový přídělový systém na zboží a služby, vše bude globálně řídit GVKB umělá inteligence, lidi se budou bodovat a ten kdo nebude mít dobré bodování, ten bude eliminován v krematoriu jako genetický odpad.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.