Ekonomika je o správných prioritách, zalévat plevel a krmit parazity to je chybná priorita, dobrota je žebrota

Kdo může za to, že jsme chudým národem, kde je práce od roku 1948 trestem, protože pracujete a ubohou mzdu ze které nejde normálně žít. Za vším je egoismus u; lidí, rodin, podniků, organizací, národů, kultur, atd. dobrota je žebrota, podívejme se historicky a statisticky na bohaté národy a zjistíme, že to jsou egoistické národy, pokud u národa egoismus zmizí díky svatému dogmatismu, tak se stane národ chudým. Svatý dogmatismus je příčinou toho že je náš národ chudý od roku 1948, svatý dogmatismus udělal z lidí hlupáky a chudáky.

Ekonomika je o správných prioritách, zalévat plevel a krmit parazity to je chybná priorita, dobrota je žebrota. Podívejme se na plýtvání penězi od roku 1948, svatý dogmatismus natolik plýtval společnými penězi, že to vedlo k měnové reformě a veliké inflaci, je to tak snadné si tisknout nekryté peníze. Správnou ekonomickou prioritou je eliminovat plevel a parazity, kdo nepracuje ten, ať nejí, kolik lidí u nás pracuje tak že z jejich práce vznikají hodnoty?

Pokud se podíváme na statistiky podle daně ze mzdy tak zjistíme, že veliké daně ze mzdy zde má jenom 10% obyvatel a těchto 10% lidí musí zde živit 90% lidí, to logicky nemůže ekonomicky fungovat. Potřebujeme logicky to, že 30% lidí bude platit veliké daně, a to znamená modernizovat a optimalizovat celý konzumní systém, místo zbytečných pomníků pro nepřizpůsobivé příživníky, musíme postavit moderní; zemědělství, továrny, železnice, dálnice, mosty, tunely, obchody, sklady, nemocnice, školy, hotely, činžovní domy, atd. jaký je pastýř, takové je i jeho stádo, pokud je pastýř ubožák, tak i jeho stádo je ubohé.