Ekonomika je hrou o peníze

Nadbytek otroků a nedostatek otrokářů o tom je naše civilizace, otroctví neskončilo, ale jenom se přizpůsobilo nové době, aby byl otrok spokojený tak má k dispozici mnoho náhražek, které mu poskytnou krátkodobě iluzi toho, že není otrokem. S příchodem používání peněz přišlo ekonomické otroctví, založené na nedostatku peněz pro otroky co jsou dole, a nadbytku peněz pro ty co jsou nahoře jako otrokáři. Ekonomika je hrou o peníze, jak v této hře vyhrát abychom mohli být otrokáři?

Vyhrává ten kdo má protekci v této hře o peníze, bez protekce nemá nikdo šanci na to se zde stát otrokářem který je zde; králem, prezidentem, ředitelem, celebritou, milionářem, atd. Jaký smysl má jít k volbám, když z těch co zvolíme, se stanou automaticky naši otrokáři. Otroci zde byli a budou, protože nadbytek je postaven na nedostatku, mění se zde jenom povrch konzumní ideologie podle toho co je v módě, a pod povrchem je pořád dluhové otroctví.

Z dálky otroctví vypadá jako; feudalismus, kapitalismus, socialismus, komunismus, humanismus, dogmatismus, atd. vše co končí na ismus, to je jenom krásný obal na ošklivé otroctví, reklama nás klame! Války v nahotě odhalují krutost otroctví, ve kterém miliony zbytečně mrtvých otroků to je jenom statistika, tragédie je pokud zemře otrokář to se okamžitě státní smutek vyhlašuje. Chodit demonstrovat na náměstí protože se chceme mít líp to je k ničemu, tuční kapři si nevypustí přeci rybník, kde se mají velmi dobře.

Problém je v tom že je zde nadbytek otroků a tak otroci nemají pro otrokáře velikou hodnotu, potřebujeme, aby přišla pandemie, která otroky eliminuje natolik, že zde bude nedostatek otroků, výhodnou pandemie je to že se neničí žádné ekonomické hodnoty jako ve válce a nemusí se vyrábět drahé zbraně. Koronavirus to byla amatérská testovací verze pandemie a už brzo přijde finální profesionální verze pandemie, ve které se většina konzumních otroků na světě optimálně eliminuje.