Pokud se vše v nás a okolo nás točí okolo toho co stojí, pak je zde logicky otázka, a co je tedy to co stojí? Stojí pravidla, která se nezmění ani za milion let a která zde jsou milion let. Tento konzumní svět je naprogramován podle pravidel, která se nemění a nebudou se měnit, stejně je na tom příroda a vesmír. Základním pravidlem, které se nemění je pravidlo protikladů, každý klad zde má jistě protiklad, a tak je zde; pravda a lež, život a smrt, dobro a zlo, samec a samice, den a noc, štěstí a neštěstí, moudrost a hloupost, bohatství a bída, zdraví a nemoc atd. moudrý se poučí z cizích chyb a hlupák se nepoučí ani z vlastních chyb, komu není rady tomu není pomoci.

Lidem je po mnoho tisíciletí vymýván dogmatickými dezinformacemi mozek, a tak se z lidí stávají ubožáci co jsou závislí na slivovici a cigaretách, vše je zde dneska o náhražkách, lež zde nahradila pravdu a souložení nahradilo lásku. Každý je dneska psychicky na tom zle, mohli bychom s klidem proměnit globálně naši konzumní civilizaci na psychiatrickou nemocnici a každý by tak bral prášky na psychické nemoci, otázkou je, kdo by potom pracoval a platil daně?

Následkem je mediální pokrytectví, kdy tvrdíme pracujícím lidem, že nejsou psychicky nemocní, protože bez jejich práce by se naše konzumní civilizace ekonomicky a sociálně okamžitě zhroutila. Jak může být v tomto globálním konzumním blázinci ještě někdo psychicky zdravý, to nemá logiku, v blázinci jsou přeci jenom blázni. Podívejme se globálně na dílo člověka za posledních tisíc let, z díla jasně poznáváme to, že lidi nejsou normální, je zde mnoho miliónů jasných příkladů toho že lidi nejsou normální a tyto příklady se týkají lidí co jsou nahoře, a i těch co jsou dole, normální člověk je utopie, za posledních tisíc let nebyl na světě ani jeden normální člověk, otázkou je, bude zde za tisíc let nějaký normální člověk?

Politici chtějí změnit společnost, náboženství chce zase změnit lidi, reklama chce udělat z lidí hlupáky atd. každý něco chce, protože každý je evolucí naprogramován k tomu, aby něčemu dočasně otrocky sloužil. Vše logicky spěje jistě k tomu, že lidi globálně skončí v rezervacích a v civilizaci budou místo lidí autonomní inteligentní roboti na akumulátory. Napadá mě přirovnání s fotoaparátem na kinofilm a digitálním fotoaparátem nebo mobilem, který místo kinofilmu používá digitální čip, a obrázky nám vytiskne počítačová tiskárna. Vládnoucí elity jsou jako zrcadlovka na kinofilm, a autonomní robot to je digitální bezzrcadlovka, vše je zde evolučně dočasně, roboti budou invazním druhem, který eliminuje zaostalý lidský druh. 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..